IONIZOVANÁ VODA - ZDRAVIE  NA  DOSAH  RUKYIONIZÁTORY VODY


Úvod

Čítanie o vode

Ionizátory vody

Objednávka

Zaujímavé odkazy

Časté otázky

Kontakt

Home


(c) Trade HaS s.r.o. 2013
Ako môžeme použiť vodu pri liečbe?

Ionizovaná voda má záporný elektrický náboj, zásadité prostredie a jemnú štruktúru. Vďaka týmto vlastnostiam ionizovaná voda prirodzeným spôsobom regeneruje telesnú silu, dodáva energiu, stimuluje rekonštrukciu tkanív, upravuje krvný tlak, rýchlo hojí rôzne rany a ľahké zranenia. Preto sa často nazýva "živá". V živej vode sa nevytvára vodný kameň, vynikajúco rozpúšťa pre zdravie veľmi nebezpečné látky, akými sú napríklad oxidy ťažkých kovov alebo rádioaktívnych prvkov. Alkalická voda reguluje množstvo vápniku v krvi a upravuje pH organizmu, "riedi" krv, predchádza osteoporóze a podobných chorobám vznikajúcim z prekyslenia organizmu a nedostatočnej dostupnosti vápniku. Alkalická voda je vďaka svojmu zápornému náboju silným antioxidantom.
Acidická voda je kladne nabitá a má kyslé prostredie s malým množstvom rozpustených chloridových solí. Preto je dokonalým prostriedkom proti plesniam a baktériám. Pri pH pod 2,5 spoľahlivo ničí baktérie a iné patogény. Môže byť využívaná aj ako ekologický dezinfekčný prostriedok. Odtiaľ pochádza jej názov "mŕtva voda". Najjednoduchšie použitie spočíva v jej kloktaní pri bolestiach v hrdle alebo výplachoch ústnej dutiny pri bolestiach zubov, zápalu ďasien ap.

Podrobnejšie sa o použití vody na liečbu dočítate v sekcii Čítanie o vode, v článku: "Použitie, prevencia a liečba ionizovanou vodou alebo ..."<< nazad >>